Zöld szív

Támogatás és éves tagdíj 2021.06.04.-ig

Mint tudják, óvodánk 2005 óta a Zöld Szív Ifjúsági Természetvédelmi Mozgalom tagja.

Az Országos Egyesületnek egyedülálló módon a gyermekek is aktív tagjai, természetvédő tevékenységeiket pedig a mi a „zöldszíves „óvodapedagógusok szervezzük, koordináljuk.

Az Országos Egyesületi tagság egyesületi tagsági díjjal jár, melynek összege gyermekenként egy tanévre 500 forint.

A nagycsoportos gyerekek a „Zöldszíves 7 próba” után kapják meg a sorszámozott tagsági kiskönyvet.

Bízunk benne, hogy Önök is támogatják zöld szíves pedagógiai célkitűzéseinket, azzal, hogy az ezzel járó tagsági díjat befizetik az óvónéniknél.

Természetesen, aki szeretne, a tagsági díjon felül is támogathatja az egyesületet,1000 forinttól bármilyen összegig.

Ajánljuk figyelmükbe a zöldszív.hu oldalt, ahol sok érdekes és hasznos dolgot találnak a környezetvédelem kapcsán.

Köszönjük együttműködésüket!

A tagsági díjakat kérjük, hogy 2021. 06.04-ig juttassák el az óvónéniknek!

Köszönjük!