Honlap testreszabása

készítette a honlap.hu

Beiratkozás 2022.04.25 - 27.

Kedves Jövendőbeli Hétszínvirágos Szülők!

Mint azt már sokan látták, Dunaharaszti Város Honlapján megjelentek az óvodai beiratkozással kapcsolatos információk.
Kérjük Önöket, hogy a megfelelően le- és kitöltött dokumentumokat a beiratkozás időszakában hozzák el, azaz 2022.04.25.-27.-ig 8:00-18:00-ig az óvodánkba.

Fontos kiemelni, hogy NINCS BEIRATKOZÁSI SORREND a gyermekek felvételénél. A beiratkozási sorrendtől függetlenül a törvényi előírásoknak megfelelő szempontok szerint fogjuk felvenni gyermekeiket, tehát a 2022.08.31.-ig harmadik életévüket, körzetes gyermekeket fogjuk felvenni.
A letölthető dokumentumokat a városi honlapon, illetve itt találják meg:

Hasznos információ:
A jelentkezés a körzeti felvételt kötelezően biztosító óvodában történik abban az esetben is, ha másik intézménybe kérik a felvételt a jelentkezési lapon!
A kötelező felvételt biztosító köznevelési intézmények körzethatárai az alábbi linken megtalálhatók: https://kir.hu/KIR2_KORZET_3h/Pub/Index

Az óvodába a 2022/2023-as nevelési évben a 2019. augusztus 31-ig született gyermekek beíratása kötelező!

Aki német nemzetiségi nevelést igényli, az töltse ki a megfelelő igénylőlapot, és jelezze a beiratkozáshoz kitöltött dokumentumon is.
Figyeljenek oda, hogy pontos elérhetőségeket adjanak meg, különösen az e-mail címet, mert az óvodai határozatok erre a címre fognak kimenni.

Várjuk jelentkezésüket!

Kenessey Beáta