Bíbor csoport

Csoport filozófia:

A bíbor csoportban szeretünk négykézláb a fűben bogarászni, és ehhez kedvenc eszközünk a nagyító. Szeretjük tudni hogyan nevezzük a körülöttünk élő fákat, virágokat. A pókokat óvatosan segítjük ki a szabadba ha betévednek hozzánk.
Szeretünk kertészkedni, tavasszal a saját retkünket esszük, ősszel répát takarítunk be. Gyógynövénykertünkből télen gyógyteákat iszunk, mert “fő az egészség”.
Zöld szívünkkel vigyázunk és gondoskodunk a kertünkbe látogató madarakról.
Szeretünk kirándulni ahová a szülőket is elvisszük, hogy együtt fedezzük fel a természet csodáit.
Jókedvünkben sokat énekelünk, az “Így tedd rá” módszer segít táncolni tanulni. Ha összeveszünk ezen-azon, megtanuljuk a kibékülés művészetét, mert valljuk minden a kommunikáción múlik.
Bár van “festős pólónk” előfordulhat, hogy az alkotásba úgy belefeledkezünk, hogy  a ruhánkat is egyedibbé tesszük…