Sütivásár

Édes pillanatok a Hétszínvirág Óvodában!

November 13.-án sütivásárt rendezünk óvodánkban.

Vásárolható sütemények: kókuszgolyó, keksztekercs, sacher, pisztáciás szelet, sós-sajtos rúd és kocka, isler, linzer, cranky, puncstorta, francia csokitorta, rétesek (4 féle ízben), gyümölcs kosár, csokis keksz,  mézeskrémes, képviselőfánk, szilvás-mézeskalácsos isler. A változás jogát fentartjuk. A további részleteket, az alábbi cikkben olvashatják.

"Egy finom süti bizony meg tudja koronázni a napot, pláne akkor, ha a nassolással még jótékonykodni is lehet! És most bárki megkóstolhatja Gál Timi édesség csodáit is!
Jótékonysági sütivásárt szervez a Dunaharaszti Hétszínvirág Óvoda. A finomságokat a Szülői Munkaközösség tagjai készítik. Aki ellátogat az eseményre, abban a szerencsében lehet része, hogy megkóstolhatja Gál Tímea alkotásait is. Timi a dho „Vasárnapi Süti” rovatának háziasszonya, süteményei pedig valóságos műremekek!

A sütivásárra Dunaharaszti minden polgárát várják. Az esemény becsületkasszás lesz, a bevétellel pedig a Dunaharaszti Hétszínvirág Óvodáért Alapítványt támogatja. Az összegyűlt pénzből logikai és készségfejlesztő játékokat vásárolnak majd az ovi csoportjainak, azaz a gyerekeknek!

Fontos: Mivel olyan óvodáról van szó, amely nagyon odafigyel a környezetvédelemre (Zöld Szív) így a sütemények elszállítására papírtálca és papír csomagolóanyag áll korlátozott mértékben rendelkezésre, de az a legjobb, ha minél többen visznek magukkal saját dobozt vagy tálcát. Lesz tea és forró csoki is, ehhez azonban mindenki vigyen magával bögrét. Ezzel kímélheti a környezetet!

helyszín: Hétszínvirág Óvoda, 2330 Dunaharaszti Knézich utca 21.
időpont: 2021.november 13. (szombat) 10.00-tól, amíg a készlet tart"

forrás: https://dunaharasztionline.hu/helyihirek/oktatas/2021/11/05/jotekonysagi-sutivasar-lesz-a-hetszinvirag-ovodaban/?fbclid=IwAR3X0_t8J-GRnWjZHq-sBz-71BGgaRAqGh9Q24UKhSVs49ZCj8dTm9r2Iac

Jöjjenek minél többen, süteményekkel várjuk Önöket!

A Hétszínvirág Óvoda összes dolgozója