Óvoda nyitás április 19

Nyitással kapcsolatos legfontosabb információk!

Április 19-én nyitunk a jelenlegi információink szerint. A csatolt mellékletben megtalálják az ebédrendeléssel kapcsolatos tájékoztatást, ezt szeretnénk a mi ovinkra pontosítani:

- hétfőtől a rendszer mindenkinek rendel ebédet, aki nem szeretné hozni az péntek reggelig mondja le a felületen /MENZA/,

- akinek nem sikerült használni a rendszert, az írjon e-mailt a h.hetszin@gmail.com-ra, vagy hívja az ovimobilt 06 70 491 2409. A vezetékes szám a héten még nem elérhető.

Aki nem szeretné hozni gyermekét, az írásban jelezze, e-mailben, vagy ha ez nem megoldható, akkor papír alapon és dobja be az ovi postaládájába. A levél tartalmazza a gyermek nevét, csoportját, a hiányzás időszakát és a szülő nevét.

A nyitáskor a már meglévő szabályok érvényesek.

8-kor zár a kapu, addig mindenki érjen be a csoportjába a szokott útvonalon /terasz ajtókon keresztül, kivéve bordó/.

A félnapos gyermekeket 12.30 és 13.00 között lehet elvinni.

A délutáni rend is változatlan, a kapuk 15.30-kor nyitnak.

Az ovi teljes területén kötelező a maszk viselése a felnőttek számára, illetve a hatályos korhatár- szabályok szerint.

Akinél a családban beteg van, vagy a kontakt gyanú felmerül, vagy tesztre vár, azt kérjük, ne hozza kisgyermekét óvodába, hiszen vigyáznunk kell a többi kis ovisra és családjára egyaránt!!!!!!!!!

Figyeljék honlapunkat, ott is érdekes dolgokat és friss információkat találnak /képes beszámolók/!  https://www.dunaharasztihetszinviragovoda.hu/

A találkozásig vigyázzanak Magukra és a Gyerekekre!

Szép napot kívánok:

Bea néni