Papír gyűjtés 05.03-06-ig

Ismét lesz papír gyűjtés az óvodánkban

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy ismét megrendezzük a papírgyűjtési versenyt, 2021.05.03-07-ig reggel 07-től 17h óráig.

Dezső bácsi segíti a folyamatot, csupán azt szeretném kérni a nagy és erős apukáktól, hogy a mérés után segítsenek Dezső bácsi helyett beemelni a konténerbe a papírokat.

A hét első felében jönnek majd segíteni gimnazista legények, de csütörtökre és péntekre keresünk ráérő apukákat, akik Dezső bácsi mellett tudnak szolgálatot teljesíteni.

Kérem szépen az anyukákat, hogy mozgósítsák az apukákat és a titkár néniknek jelezzék, hogy mikor tudnak jönni nekünk segíteni.

A verseny a csoportok között zajlik (a régiek tudják, hogy hogyan). Az első helyezett tortát kap, a 2. helyezett Dörmi maci szeletet, a 3. helyezett Kinder tejszeletet kap, a többiek, hogy motiválva legyenek, egy apuka jóvoltából fagyival ünneplik meg a szelektív hulladékgyűjtés hetét.

Köszönöm, várom jelentkezésüket.

Bea néni