Ovi piac

Ismét megnyílik óvodánkban a piac

Ismét kinyit az Ovipiac a Hétszínvirág Óvodában. Az eseménysorozat 2021. október 18-22-ig tart. Kérjük Önöket, hogy hétfőn, vagy kedden /18-19-én/ hozzanak be zöldségeket gyümölcsöket, melyeket szerdán a gyerekek egy piacos játékkal fognak megvásárolni. Néhány ötlet, amit lehet hozni: vörös, lila, újhagymát, fokhagymát, burgonyát, káposztaféléket, brokkolit, karalábét, karfiolt, tökféléket, almát, körtét, szőlőt, stb…, bármit, ami fogyasztható, vagy feldolgozható.

A kicsik a csoportjukban /kék, piros, lila/, a középsősök a vonatos udvaron /bíbor, bordó, rózsa, fehér/, a nagyok pedig a nagyudvaron piacoznak szerda délelőtt folyamán, rossz idő esetén az aulában. Aki tud kis kosarat is hozhat be a hétre.

Köszönjük együttműködésüket: óvónénik, Peti bácsi