Kezdődik az év!

Fontosabb időpontok listája!

Reméljük Önök is kipihenték magukat és ugyan úgy várják a nyitást, mint mi! Augusztus 23.-án nyit az óvoda, várjuk szeretettel a régi óvodásainkat!

Augusztus 24.-én 16:30-tól szülői értekezletet tartunk a régi óvodásoknak (lila, kék, piros csoportosoknak most nem lesz). A szülői értekezletek a csoportszobákban lesznek megtartva, kérjük jöjjenek el minél többen.

Augusztus 26.-án szeretettel várjuk a leendő óvodásainkat 16:00-18:00-ig tartandó kapunyitogató rendezvényünkre, mely lehetőséget ad a kötetlenebb beszélgetésekre, és az óvoda megismerésére. Várunk minden leendő óvodást és szüleiket, a bejáratnál minden fontos információt megtalálnak a pontos helyszínekkel kapcsolatban. Kérjük, hogy erre az eseményre feltétlenül hozzák magukkal a kiadott és kitöltött évkezdéshez szükséges papírokat!

További jó pihenést kívánunk Önöknek!

Bea néni