Gyűjtés

Köszönjük a támogatást!

Célba érkezett az adomány gyűjtésünk, nagyon szépen köszönjűk mindekinek.

Ezt az üzenetet kaptuk.

Üdvözlettel Bea néni

Kedves Beáta,

szombat délelőtt Dezső bácsi segítségével még a furgon érkezése előtt 3 kategóriába rendeztük az adományokat:

16 láda/doboz tartós élelmiszer

7 doboz higiéniai termék

1 láda kreatív eszköz és sok-sok kedves rajz

Azt gondolom, nagyon sok értékes és hasznos dolog gyűlt össze, igazán megható volt látni az óvodai összefogást.

Vasárnap már meg is érkezett a szállítmány a kárpátaljai makkosjánosi község gyűjtőpontjára, ahol a helyi görög katolikus jótékonysági alapítvány osztja majd szét a legrászorulóbb gyermekeket nevelő családoknak.

Csatolok egy posztot, amelyben az Adománytaxi a Hétszínvirág Óvodának is köszönetet mond.

Még egyszer nagyon köszönöm az együttműködést és a támogatást, a szülőknek is jár a hatalmas köszönet. Az adományokon túl azt hiszem sok kisgyerek arcára varázsoltunk mosolyt ezzel az akcióval és saját gyermekeink számára is élmény volt ebben részt venni.

Üdvözlettel

Viktória