Farsang és fontosabb dátumok

Óvodai eseményeink dátumai

A következő hetek programjairól tájékoztatjuk Önöket.

Mese-hét: január 17-28-ig

Farsang: február 7-11-ig

A jelmezes nap február 9.

A mese héthez kérjük, hogy akinek van otthon felesleges cipősdoboza, az hozzon. /bármilyen méret jó, csak teteje legyen/.

A farsang hetében és a mese héten sem rendezünk összevont programot, mindent csoportokra bontva tartunk meg.

A farsang hetében hozhatnak finomságokat, pénteken 11-én pedig fánkot sütünk az oviban a gyerekeknek, ehhez, akinek van otthon felesleges lekvárja, azt szívesen fogadjuk.

Az óvodában várható programokról ilyen formában folyamatosan tájékoztatjuk Önöket.

A nyári zárás időpontja: 2022.06.20-július 24-ig. Nyitás július 25-én. A zárás alatt ügyeletet a Szivárvány-Százszorszép óvoda biztosít.

A jelenléti íveket hamarosan kitesszük a teraszokra, amin jelölhetik a nyári időszakra vonatkozó igényeiket.

A honlapunkat továbbra is használják, ott minden fontos információt megtalálnak, illetve képes beszámolókat nézhetnek a programjainkról.

Vigyázzanak Magukra, szép napot kívánok:

Bea néni