Étkezés

Étkezés információ pontosítás

Sajnálatos módon a médiában kicsit félreértelmezhető módon jelentek meg a 38/2021. (IX.1.) számú EMMI rendelettel módosított 37/2014. (IV.30.) számú EMMI rendelet előírásai.

Tekintettel arra, hogy a Dunaharaszti Város Önkormányzata a dunaharaszti óvodák és bölcsődék (sőt még iskolák is!) diétás étrendet fogyasztó gyermekei részére a Prizma Junior Zrt. - mint a diétás ételek előállításához szükséges személyi, tárgyi, műszaki feltételekkel rendelkező Közétkeztető cégtől - rendeli meg az ételt, az intézményben a közétkeztetés keretében biztosított a diétás étkeztetés. Ezáltal az intézménybe sem a szülő, sem más törvényes képviselő, sem a gyermek által nem vihető be más étel, valamint nem lehetséges az sem, hogy az általuk rendelt ételt az intézményben fogyasszák el.

Kérem fentiek szíves elfogadását és megértését.

Tisztelettel:

Dr. Szalay László polgármester”

Dunaharaszti Hétszínvirág Óvoda

2330 Dunaharaszti, Knézich u.21.

Tel/fax: 06-24-370-640

e.mail: h.hetszin@gmail.com